lezecká stena pre deti

Lezecká stena v detskej izbe je dobrodružstvo pre vaše deti

lezecke steny pre deti

Naše lezecké steny TetisWood sú vyrobené z modulárnych lezeckých panelov. Majú celý rad funkcií, ktoré zaručujú, že sa perfektne hodia do detskej izby.

  1. Jednoduchá inštalácia

Lezecké panely sú navrhnuté tak, aby sa dali bezproblémovo nastaviť a namontovať na stenu a priniesť tak zážitok z lezenia domov bez rozsiahlych renovácií.

2. Používame odolné materiály

Lezecké steny sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a sú namontované tak, aby odolali nekonečným horolezeckým dobrodružstvám a zaistili dlhú životnosť a bezpečnosť.

3. Prispôsobiteľné témy

Spojte záujmy svojho dieťaťa s prispôsobiteľnými témami, od prieskumov džungle až po galaktické dobrodružstvá, čím si vytvoríte prispôsobený zážitok z lezenia.

4. Vzdelávacie prvky

Vytvorte vzdelávacie cesty, ako je lezenie podľa abecedy alebo sledovanie očíslovaných chytov, aby ste spojili fyzickú aktivitu s učením.

5. Izba ako žiadna iná

Montáž lezeckej steny do detskej izby je viac než len pridanie ďalšej hračky pre dieťa; ide o vytvorenie flexibilného priestoru, kde môžu deti rásť, učiť sa a baviť sa.

Lezecká stena v detskej izbe podporuje aktívny životný štýl, kreatívnu hru a bezpečné dobrodružstvá v domácnosti.S týmto jedinečným doplnkom sa izba vášho dieťaťa premení na závideniahodný priestor, ktorý podporuje ich rozvoj.